איך לשפוט איכות טובה או רעה LED אורות צד?

איך לשפוט איכות טובה או רעהנוריות ה-LED פאנל?

לוח LED האור ניתן לומר להיות הטוב נציג לחיסכון באנרגיה מנורות Led, אשר יש לא רק מראה רזה, אלא גם כדי להשיג חיסכון באנרגיה יעיל, חיים ארוכים, אין קרינה, אפקט בהירות גבוהה. Downlight בלוח הזה יכול להיות אמר עכשיו במשרד, בבית הבחירה התאורה הטובה ביותר. אבל עכשיו על המותג בשוק של LED לוח אור יש סוגים רבים כתב, איך נדע איזה סרטן ריאות #39; איכות s הוא טוב?

ראשית, אנו יכול לשפוט על המנורה עצמו, דק לוח אור הוא לסגור את החלונית, השער האחורי, היא מדינה אטומה. כך הוא יכול לשחק ביעילות את אפקט לחות, חרקים, עמיד במים. LED לוח המנורה הדיור הם בדרך כלל גבוהה טהור אלומיניום מעטפת חומר, אורך חיים. אבל אם זה באיכות ירודה לוח אורות, לוחות גוף והם אינם עיצוב משולב, רק הפאנל הוא מתכת או פלסטיק גוף גשמי, האורות בלוח הזה למרות קל מאוד, אבל לא רק אפקט הקירור אינה טובה, השימוש של זמן הוא לא ארוך מאוד.

שניה,לוח LED אורהחומר הוא גם חלק חשוב מאוד. חמצון של חומר סגסוגת אלומיניום באיכות טובה led אורות צד משמשים, בין אם זה יכול לשמש בדרך כלל תחת מה הנסיבות ו המצב אינה מופיעה חלודה. עם זאת, חלק האיכות הירודה של האור לוח דק, ברזל מכין את הגוף שלהם, אז זה בסביבה רטובה מחליד בקלות, ולא יהיה סיכון פוטנציאלי של דליפה. אם אתה לוקח מגנט לשנס, ואז הוא עשוי ברזל