כיצד להשיג עמעום LED תאורת רחוב?

עמעום תאורת LED רחוב

כמקור הנוכחי מתמדת, LED ניתן לעמעם מטבעו. "זרם שהחרוזים מנורת LED קובע את הפלט של אור". ניתן לכוונן את הבהירות שלהם פשוט על ידי שליטה הנוכחי ממריץ של השכבה של חומר מוליך למחצה מודבקת את המצע.

LED לא אוהב מקור האור מסורתיים, עמעום, לא תשפיע את היעילות ואת החיים של LED. למעשה, עמעום יכול להפחית את טמפרטורת ההפעלה שלהם, ובכך הארכת חייו של ה-LED.
בנוסף,עמעום טווח של נוריותהוא רחב יותר מזה של מנורות פלורסנט קומפקטי, מנורות פריקה בעוצמה גבוהה. בהשוואה נורה פלואורסצנטית קומפקטית 10% עד 30% של עמעום (נתונים NEMA איגוד יצרני חשמל אמריקאי), מנורת פריקה בעוצמה גבוהה 30%-60% של ה-LED (נתוני מידע המוצר תאורה ארה ב הנדסה NLPIP), עמעום עמעום יכול להיעשות כדי להשיג את המטען מלא מתחת 1%.

כל מכשיר LED, אם אתה רוצה לעשות החלפת מקור האור או תאורת LED, זקוקים כונן כדי להשיג עמעום. מאחר נוריות הם מקורות DC מתח נמוך, נוריות דרוש מנהל התקן אלקטרוני להמרת AC DC שמיש, הניתנים לשינוי הנוכחי. כוננים אלה מחולקים שני מצבי עמעום. במצב אפנון (PWM) רוחב פולס, הזרם דרך ה-LED כבויה בתדירות גבוהה מאוד, "בדרך כלל כמה אלפי פעמים בשנייה,", הזרם דרך ה-LED שווה לממוצע הנוכחית ב- LED החלפת מחזור. צמצום בזמן של ה-LED יכול להפחית את הזרם הממוצע או הזרם יעיל, ובכך להפחית את הבהירות של ה-LED.
PWM CCR יש יתרונות וחסרונות משלהם. PWM יישום מקיף יותר, עמעום טווח זה רחב יותר, יכול אור הפלט של 1% או פחות, וללא קשר ה-LED הנוכחית מדורג, המרבי הנוכחי, או אפס עבודה הנוכחי, באפשרותך להימנע צבע הלבנת התופעה. מאחר PWM עמעום משתמש החלפת מהירה לסירוגין, היא דורשת התקנים נסיעה אלקטרונית מתוחכמת יותר, יקר יותר לייצר מספיק פולסים בתדר גבוה הנוכחי כדי למנוע הבהוב של העין האנושית.
קרידנס קלירווטר רבייבל עמעום הוא יותר יעיל, פשוט כי זה דורש מכשיר נסיעה פשוט יותר וזול יותר. בניגוד PWM, CCR אינו מייצר אלקטרומגנטיים הפרעה הנגרמת על ידי החלפת EMI בתדירות גבוהה. בנוסף, CCR מאפשרת את כונן שימוקמו רחוק יותר הרחק ממקור אור, אשר יש יתרון עבור החלפת מקור האור עם נוריות או גופי קומפקטי עם שטח מוגבל פנימית. עם זאת, CCR אינו מתאים ליישומי איפה הדרישה העמעום פחות מ 10%. "בתנאים הנוכחיים נמוך מאוד, LED לא יכול לעבוד כמו שצריך, תפוקת האור אינה יציבה.