איך להבחין בין LED המבול אור זרקורים LED?


אנו נתקלים לפעמים אור LED המבול ו- LED אור הזרקורים שני התקנים שונים. אז מה ההבדל ביניהם? אנא ראה את התיאור הבא:

הוביל אור ספוט, הידוע גם בשם זרקורים, נקודתית, זרקורים, וכו ', משמש בעיקר תאורה אדריכלית, וחלל מסחרי לרכיבים תאורה דקורטיבי של כבדים יותר, ההופעה של סיבוב גם מרובע, כי בדרך כלל יש לשקול את הסיבות חום, ולכן צורתו והגבס מסורתי אור או יש הבדלים מסוימים.

תכונות אור LED המבול:

נוריות ה-LED משמשות בדרך כלל השוק הוא בעצם הבחירה של חרוזים המנורה 3030 להחליף 1W מבנה דמוי לומן LED ובעוצמת (כל הרכיבים LED ייעשה עם עדשה יעילות גבוהה PMMA, הפונקציה העיקרית היא התפלגות משני נורית LED, כלומר, משני אופטיקה), ישנן מספר חברות עקב טיפול תרמי טוב טכנולוגיה , ו 3 ש שנבחר או נורית ההפעלה גבוה עוד יותר. מתאים לאירועים בקנה מידה גדול, תאורה, תאורה ומבנים אחרים.

מה צריך דברים אחרים כדי לשים לב אור הזרקורים?

1, טוהר גבוהה אלומיניום מחזירור, הקרן המדויקות ביותר, האפקט השתקפות הטוב ביותר.

2, סימטרית לצמצם זווית, זווית רחבה ומערכת הפצה אור סימטרית.

3, מאחורי פתח-סוג החלפת נורות, תחזוקה קלה.

4, מנורות הינם מצוידים עם צלחת כיול כדי להקל על התאמת זווית הקרנה.

הוביל מקרין אור דרך הפקד מוכללים מיקרו-צ'יפ, ביישומים הנדסה קטן, אין בקר יכול לשמש להשגת המילוי ההדרגתי, קפיצה, הצבע מהבהב, מהבהב אקראי, מעברי צבע לסירוגין, אפקטים דינאמיים אחרים, ניתן גם DMX לשלוט, כדי להשיג אפקטים רודף אחרי, סריקה של אחרים. בזמן הנוכחי, האתרים היישום העיקרי הם על אלה: בודד בניין, בניינים היסטוריים, החיצוני, תאורה, בניין האור החיצוני באמצעות תאורה, תאורת פנים, תאורה, נוף ירוק למכירה, בתים למכירה מתקני תאורה, הרפואי והתרבותי, תאורה, אולמות ריקודים ומקומות בילוי אחרים תאורה וכן הלאה.

מומלץ להאיר אובייקטים בצורה אחידה לכל הכיוונים מנקודה מסוימת, ולהשתמש בו כדי להשוות נורות ונרות. הזרקורים ניתן להציב בכל מקום בזירה. לדוגמה, ניתן להניחה מההיקף של המצלמה, או בתוך העצם. מקובל להשתמש בצבעים שונים של זרקורים בסצינה. זרקורים אלה יכול להיות בקדרות מוקרן, מעורבים על המודל. בגלל המגוון הרחב של זרקורים, זרקורים צפוי בקלות, יש הרבה שימושים משניים, כגון הצבת את הארה ליד משטח של האובייקט, כדי לייצר אור בהיר.

יצוין כי הארה לא ניתן ליצור יותר מדי, אחרת יופיעו מהתרגומים האלו משעמם ונוקשה. לכן, ב הרגיל מהתרגומים האלו המיוצר, לשלם יותר תשומת לב כדי לחוות את הפרמטרים תאורה ואפקטים פריסה על הסצינה כולה ההשפעה של אפקטי תאורה, יותר ניסיון, אמן התאורה בעלי הכישורים.

זרקורים תכונות:

הזרקורים להאיר אובייקטים בצורה אחידה לכל הכיוונים החל מנקודה מסוימת, מומלץ להשתמש נורות ונרות עבור ההשוואה. הזרקורים ניתן להציב בכל מקום בזירה. לדוגמה, ניתן להניחה מההיקף של המצלמה, או בתוך העצם. מקובל להשתמש בצבעים שונים של זרקורים בסצינה. זרקורים אלה יכול להיות בקדרות מוקרן, מעורבים על המודל. בגלל המגוון הרחב של זרקורים, זרקורים צפוי בקלות, יש הרבה שימושים משניים, כגון הצבת את הארה ליד משטח של האובייקט, כדי לייצר אור בהיר.

אור LED המבול ואת ההבדל בין זרקורים

ההבדל בין זרקורים זרקורים לא רק משתקפת ההשפעות החזותית של תאורה, זרקורים, זרקורים בשימוש של אמצעי הזהירות הם גם שונים. זרקורים וזרקורים שההבדל הוא כי הזרקורים לא ניתן ליצור יותר מדי, לכן האפקט החזותי יופיעו שטוח ומשעמם, תוך הייצור של יותר תשומת לב כדי לחוות את הפרמטרים תאורה ואפקטים של ההשפעות תאורה כל הסצנה. זרקורים צריך לשים לב: קרן המדויקות ביותר, טוהר גבוהה אלומיניום רפלקטור, השתקפות הטוב ביותר, מערכת סימטרית צר-זווית, זווית אסימטרי, הפצת אור, הגבס אור מנורות הינם מסופקים עם צלחת בקנה מידה לזווית הקרנה כוונון קל.

זרקורים וזרקורים ההבדל בין ההופעה של הרכס הקרנה בין השניים, אור הזרקורים הוא ידוע גם מנורות הקרנה, זרקורים, זרקורים, וכו ', משמש בעיקר תאורה אדריכלית ותאורת שטח מסחרי, הרכיב מינית קישוט כבד, בעוד הדגמים עיצוב סוגים נוספים של סגנונות. הארה היא פחית לכל הכיוונים כל הכיוונים תאורה אפילו נקודת למקור אור, ניתן להתאים את טווח הקרנה, הזרקורים רגיל יכול לשמש כדי להאיר את הסצינה כולה.