החשיבות של רחוב הנורית

תאורת LED רחובפנס הרחוב המסורתי אורות, אורות LED קודם לשקול שימוש מוגבל שטף הארה מלאה על הטווח היעיל של חשיפה, תאורת רחוב תאורה הדרישות של הכביש אפקט תאורה, לכן, הוביל רחוב באפשרותך לשלוט ביעילות היקף אור הפצה, כך התפשט האור הנפלטת הצינור זוהר בצורה של רצועה ארוכה לאורך הכביש, תוך מניעת השפעת הבוהק, וזה בעיצוב תאורה LED החדש של הטענה גבוהה יותר.


מנורת LED רחוב בשטח LED הוא מצב התפתחות חשובה, ונורות LED רחוב פנסי הרחוב המסורתי לעומת יתרון ניכר, בעיקר בתחום איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה והיבטים אחרים של התפתחות חברתית אנרגיה הוא ב קו עם המגמה. כמו מתקנים הכביש, נוריות ה-LED על-ידי המדיניות לתמוך במאמצים, ביצוע השיווק חיובית יותר. עיצוב מנורת LED רחוב יש עדיין מקום פיתוח, עם פריצות דרך טכנולוגיות, נוריות ה-LED יוביל בתקופה של התפתחות מהירה.


בתמיכה חזקה של המדינה, הוביל מספר רב של יישומים בתאורת רחוב, LED TV, תצוגת LED, LED בסין, המומנטום הוא פופולרי מאוד, אך גם את היתרונות של הכיוון של ההשקעה טרנספורמציה. במקביל, המצב של התמיכה בתעשייה LED הוא קצת האפקט, תאורת רחוב הנורית הוביל תחומי יישומים הגדול של תעשיית, אך למרות המומנטום הנוכחי אורות LED מקומי, אבל לעומת שטח זר, ה-LED מקומי התעשייה עדיין נמצא העיקרית. עם זאת, מקומיים לבין הסינים הממשלה לתמוך מספר רב של יצרנים מקומיים של קרנות, מה שהופך את היצרנים LED מקומי כדי לכבוש את רוב בשוק המקומי LED.

החל פיתוח ארוכת טווח של נורות led, על רקע המגמה העולמית של הפחתת פליטות הפחמן, הביקוש בענף התאורה הכללית תאורת LED יהיה גדול מאוד. נוריות ה-LED או חיסכון באנרגיה, היתרונות של הגנת הסביבה ממשיכים לפתח!