יתרון השווה ל מנורה HID המסורתי אורות LED המבול

היתרון אורות LED המבול להשוות למנורה HID מסורתי

LED הוא אור מוליכים למחצה פולטות טכנולוגיה. ההתפתחות המוקדמת של ה-LED יכול להיות רק אדום, בשימוש ציוד אלקטרוני. עם התפתחות הטכנולוגיה, תאורת LED הצליחה להנפיק במגוון צבעים של אור ולא בשימוש נרחב בתעשיות רבות, בשוק היישום העיקרי, כולל מסורתי להציג אות שוק, שוק אחורית, פנסי הרחוב, מנהרת אורות, שוק הרכב תאורה, חיצונית נוף פנים ותאורה תאורה שוק, תאורה מיוחדת. נוריות ה-LED המבול יש יתרונות ייחודיים.

1. להפחית את עלויות הבנייה של מערכת ההפצה (כבלים, רובוטריקים, קופסאות לחלוקה, גשרים, וכו '), מנהרות ארוכות, אספקת חשמל למרחקים ארוכים, כבלים, כוח הפצה מתקנים, היחס בין עלות הוא גדול במיוחד, השימוש של LED המבול אורות בשל חיסכון באנרגיה יכול לצמצם במידה ניכרת את הכבל, השקעות בציוד חלוקת הכוח.

2.אור LED המבולחסכון באנרגיה, להשוות המנורה של נתרן לחץ גבוה מסורתיים, את החיסכון באנרגיה של יותר מ-40%.

3 מנורת LED המבול ניתן להשיג התחלה בזמן אמת, כדי להתאים את הבהירות, ללא הבהוב, מגוון רחב של סטארט-אפ מתח, ניתן להשיג מגוון רחב של שיטות לחיסכון באנרגיה, כגון כבישים, בקרת תנועה מנהרות ותאורה חכמה אחרים.

4.זרקורים LEDאמינות גבוהה, עלויות תחזוקה ותיקון יומי נמוכים, MTBF עד 20,000 שעות, מנורה של נתרן לחץ גבוה פלורסנט צינור MTBF פחות מ 10,000 שעות