אור LED Highbay משמש בעיקר איזה מקום?

נוריות ה-LED highbay נמצאים בשימוש נרחב. . זה כבר לא אקסקלוסיבי תאורה מקצועית... כמו LED הכרייה המנורה הפיק את המותגים הבולטים, כי האור תאורה המופק מנורת LED הכרייה בביצועים ולא מחיר יש יתרונות ברורים. אז המנורה הכרייה LED הנוכחי משמש בעיקר איזה מקום זה? למעשה, בעיה זו יגע בקרקע, ביקש הרבה אנשים, כי רוב האנשים לא יודעים את המנורה highbay LED למטרה מסוימת. כאן זה פשוט אמר כי הבעיה של תחומי יישומים.

כעת מנורת LED highbay משמש בעצם מפעלים, ארגונים, תעשייתי, כרייה, נפט, מפעל כימי ובמקומות אחרים יותר, בגלל את תחולתן חזקה, כביש אגרה תחנות, תחנות דלק, מרכולים ובמקומות אחרים יכולים לשמש גם פאן או להפיל את כלי תאורה אור, במיוחד באזורים מסוימים חומר נפץ דורש הרבה מנורה המפרץ גבוהה LED להשתמש, מקם באופן כללי השימוש או הרבה , בעיקרון מכסה חלק הצמח סדנאות, וכו ', בנוסף אולמות תצוגה, אולמות כמו תאורה להשתמש במקומות אלה, אנו רואים לעתים קרובות מנורת LED הכרייה.

באופן כללי שימוש highbay LED נורות הם במקומות הדורשים תאורה בהירות גבוהה, שטח גדול, כך אנחנו יכולים לקחת הוביל להחליף E40 המנורה בעל ממשק הגישה המסורתית לצריכת אנרגיה חסכונית יותר, היישום של חלק מהם הוא רחב יחסית.

למעשה, על היישום של מפרץ גבוהה LED אור, יש מקומות רבים שבאפשרותך להשתמש, אבל עכשיו השוק החלה את עליית השימוש של נורית אור המפרץ גבוהה מבלי להיות משתמש שפותח אותו, ישנם מקומות ניתן להשתמש מנורות LED HIGHBAY, סדנת תת קרקעי, מחסן, סופרמרקט המקומות האלה עקב השימוש של אור מוצרי המנורה highbay LED מואר יחסית יותר.