לוח LED אורות יישומים וביצועים

לוח LED אורעם שלו אחידות תאורה זה טוב, זה סימטריה גבוהה יותר, אור רך, שליו ועוד מאפיינים, נעשה שימוש נרחב ב- office, בתי ספר, בתי חולים, קניונים, הביתה, בהזדמנויות אחרות, הופכים הוביל במהלך החלפת חלק הפלסטיק המסורתי הצלחת המוצר הטוב ביותר.

פריסת המוצר

נוריות ה-LED פאנל, כולל הפריסה של המסגרת חשובים, דיפוזיה צלחת, צלחת מדריך קל, חרוזים המנורה, לנהוג חשמל, אלומיניום פלייט ורכיבים אחרים.

1, מסגרות: מסגרת כוח להשפיע על עמידות

מסגרת היא חלק חשוב של לוח אורות, אורות מסגרת בעוצמה גבוהה כדי להפוך לוח עמיד יותר. מסגרת אור LED פאנל של השימוש להבדלים המהותיים, ביצועים תרמיים אינה זהה. על פי הסטטיסטיקה, החומר אור מסגרת הפאנל הנוכחי הוא בעיקר אלומיניום, פלדה, PC, A6063, אלומיניום, פלדה וחומרים נוספים.

2, צלחת דיפוזיה: ההבדל בין חומר להדמיה אור שונה

התפקיד של דיפוזיה צלחת לאור הצלחת מדריך קל כדי להתפשט באופן סימטרי, אבל גם לשחק את התפקיד של שקעים מעורפל, והשימוש בחומרים חשובים הם אקריליק, PC, PS וכן הלאה.

על פי היכרות, אקריליק אור להדמיה של 92%, PC 88%, נ. ב. כנראה גם 80%, אקריליק להדמיה אור גבוה יותר מאשר ה-PC, ואת העלות היא נמוכה, בעוד ביצועיו אנטי אייג'ינג הוא חלש; PC חומר יקר, אבל חזק אנטי-אייג'ינג אמיתיקשרים.

3, מדריך אור לוחית: השפעה רבה על הצלחת אפקט אור

הפונקציות צלחת מדריך קל להסיט את האור הסיט במקביל הצלחת אור-כמסך בכיוון אנכי לצלחת כמסך-אור, האור המשתקף מהצלחת מדריך קל השטח האחורי של המנורה לוח משתקפת העיתון השתקפות. בתהליך זה, אלא גם כדי למזער את הירידה של אור, כמו באופן כללי, מדריך אור לוחית לאור יעילות תלוי במידה רבה על הרמה של רשת תכנון, ואחריו הבחירה של גליון.

4, כוח: קבוע מודל האספקה הנוכחי של כוח

מנורת LED יש מצב צריכת חשמל כונן שני, ספק כוח קבוע הנוכחי, מודל זה מציית את גבוהה, PF בערך עד 0.95, חסכונית; השני הוא מתח מתמיד עם קבוע אספקת החשמל הנוכחית, ביצועים יציבים, אך לציית בעלות נמוכה.

סיווג המוצר

נוריות ה-LED פאנליש צד פולט-אור לשתי קטגוריות וסוג ישירה.

לצד לוח אור הוא קל משקל, מיקום קל והיתרונות תחבורה, החיסרון הוא קל ברק אינה סימטריה; סוג ישירה לוח אור הוא היתרון של בהירות עשיר, שליטה עלות שידו על העליונה, החיסרון הוא לא להפסיק בוהק, אזור כהה, תחבורה כבד, נוח יחסית, השמה.

בצד נוריות ה-LED פאנל יחסי העלות של סוג ישיר, עקב טכנולוגיית המנורה פאנל LED פולט-צד הוא גדול יחסית, אשר נקבע על-ידי הצד של הפריסה המוצר פולט-אור, אורות פאנל LED פולט-הצד מאשר הסוג הישיר של מיומנויות ו תהליכים צריכים להיות גדולים, המוביל המוצר ביבול ובאיכות המוצר הומוגניות יותר קשה לשלוט.

יתרון המוצר

לוח LED אור לו שיטה אור רך מאוד, צד עכשיו נפוצים של שיטת אור, אור זה הגוף משטח פליטת אור הוא מאוד סימטרית, כך האור אינו מסנוור. השתמש בכל התחומים, יכול להיות שימושי להסיר בוהק.

יש לנו מחיר טוב עבור החלונית נורית ברוך iqnuiry שלך:sales@sxyhzm.com