רחוב הנורית יחליף את האורות כביש מסורתי

באור LED רחוב יחליף את האורות כביש מסורתי

מהו אור LED רחוב?

מקור אור LED (דיודה פולטת LED) כמקור אור הכביש תאורה, המכונה נוריות ה-LED, הליבה הוא מקור האור LED (על-ידי רבים LED לבן ובעוצמת דרך חיבור מעורב). יעילות גבוהה, חסכון באנרגיה, הגנת הסביבה ומאפיינים חיים ארוכים כגון הוביל עם, כך ממקור אור LED יכול להיות היישום הראשון הכביש ותאורה המנהרה.

מנורת הרחוב LED יתרונות ביצועים של מה?

הראשון, חיים ארוכים. הדרך המסורתית תאורה מנורה של נתרן לחץ גבוה, ובעוצמת דקורטיבייםו בתאורת #39; s החיים בדרך כלל עד 5 שעות 7 מיליון, בעוד החיים הכללית של מנורה של נתרן לחץ גבוה הוא כ 20,000 שעות, כביש תאורה עם חיי מנורה של נתרן לחץ גבוה של 5000 שעות בלבד. LED מקור אור החיים והחיים נסיעה מעגל יחד לקבוע את חייו של נורות LED, led חיים אינה שווה ל הוביל המנורה, אבל ברמה הטכנית הנוכחי, חיי מנורה LED יכול להיות יותר מאשר חיי מנורה של נתרן בלחץ גבוה מסורתיים.

שנית, גבוהה לאור יעילות, צריכת חשמל נמוכה. הרחוב LED אור, בגלל כיוון טוב שלה, היעילות הכללית של אור עד 80% או יותר; יעילות אור רחוב מסורתי בדרך כלל רק 65% עד 70%. בנוסף, LED אורות בין 0% ל 100% טווח בקרת עמעום ולאחר אחידות תאורת רחוב מנורה של נתרן לחץ גבוה הוא עני מאוד.

עיבוד צבע השלישי, גבוהה. עיבוד צבע גבוהה מסייע התנועה של הולכי רגל כדאי לזהות את המטרה, בתנאים באותו כביש בהירות תנאים טובים יותר תנועה. בלחץ גבוה מסורתי נתרן המנורה צבע עיבוד האינדקס Ra הוא רק על 20, הרחוב LED המנורה עיבוד אינדקס הצבעים עד 80 או משהו כזה.

רביעית, מהיר תגובה. שתרם מנורה של נתרן, מטאל-הליד, אז על הצורך עשרות שניות או אפילו זמן מאוד, צריך לחכות 3 עד 6 דקות להפעיל מחדש קירור. מתחיל LED רק כמה עשרות נתרן שניות (ns), לא לחכות מחדש מיידית, מנורות LED יכול להיות רציפה / ביטול המדינה.

החמישי, פחמן נמוכה, הגנת הסביבה, הבריאות. LED לשימוש של הרוח ואת סולארי בטכנולוגיה פוטו משלימים טכנולוגיות בשימוש על הכביש, חיסכון באנרגיה אמיתי להגנת הסביבה. במקביל, נוריות ה-LED אינם מכילים כספית, עופרת, חומרים מזיקים אחרים, אבל גם למחזור, ללא זיהום לסביבה.

שנית, נורות LED הם גם פוטנציאל נמוך סך עלות, מבנה מוצק, מידול פלסטיות ויתרונות אחרים.

נוריות ה-LED בכל המובנים שם היא נהדרת יתרון בפיתוח של המדינה מספר פעמים בשנים האחרונות הפיתוח של סטנדרטים מנורת LED רחוב, בהדרגה לתקנן הסטנדרטים שלה. הממשלה מדיניות תמיכה וסיוע כספי, ניתן לחזות ההתפתחות של LED אורות וויל רק לקבל יותר וטוב יותר, המהירות תהיה מהירה מאוד.

נוריות ה-LED אשר תהיה הבחירה הטובה ביותר עבור כביש תאורה חוסכי אנרגיה טרנספורמציה.

תאורת LED מוצרים כיום בשוק מגוון רחב מאוד של יישומים, תאורת הבית, תאורת לנדשפט, תאורה חיצונית, תאורה בכביש, וכו ', אשר כביש תאורה בייצור ארצי, חיים ופיתוח קשורים קשר הדוק להפוך פיתוח עירוני תויברעה תכנון מנורת LED רחוב ממלא תפקיד חשוב ב התאורה בכביש עירוני, בגלל היעילות שלה גבוהה , חיסכון באנרגיה, הגנת הסביבה, חיים ארוכים, תחזוקה קלה ותכונות אחרות משמעותי, במיוחד עם התאוצה של אורבניזציה בסין. ניתן לראות כי התפתחות חדשה לחיסכון באנרגיה, הגנת הסביבה, יעילות גבוהה, חיים ארוכים, צבע גבוהה עיבוד אינדקס של LED אורות זהו #39; s לחיסכון באנרגיה תאורה יש משמעות חשובה מאוד!