מטרו/הרכבת התחתית LED תאורה הספק-Yahua תאורה

תאורת LED באיכות גבוהה, אמינה ויציבה חשוב מאוד. איך להבטיח כל שלנו הדסט יש דחיית חום טוב?

עשוי סגסוגת אלומיניום טוהר גבוהה 1 למות הליהוק דיור והאור מעוצבת הכוללת עיבוד הטכנולוגיה כדי להבטיח אפקט קירור טוב, הפחתת שימוש יעיל הנורית בתהליך של ירידה.

2. על מנת להבטיח את האמינות של המוצר מן המקור led, אנו adoptec מיובאים צ'יפס, יעילות הארה גבוהה, חיים ארוכים, יציבות טובה, אמינות גבוהה; גוף האור עם LED באיכות גבוהה קירור החומר העיקרי, נגד חמצון, קורוזיה קורוזיה, ביצועים תרמיים טובים, הפרעות אלקטרומגנטיות אנטי. בקרת איכות, בהתאמה מדויקת עם תקנים לאומיים ייצור ולבדיקה במפעל, בחר הלאומית אור חשמל מקור איכות הפיקוח, מרכז פיקוח וסוכנויות. אחרות סמכותי לאומי בדיקות, לעשות בדיקה חיצוני והסמכה כדי להבטיח מוצר בטיחות ואמינות.

זה ראוי לציין כי התאורה התחתית השייכים הסביבה יישום מורכב ובדוק פלחי שוק הטכנולוגיה, רוב הפרוייקטים לעבור תיקון חוזרות ונשנות לקבלה על ידי הבעלים. אנחנו חושבים עם מושגים הייצור טוב יותר, מורשת עשירה ברכבת התחתית LED תאורה, כל המטרו LED תאורה הפרויקט בבת אחת באמצעות קבלת אישור.

מנורות חסכוניות לד, יציבות, עמידות, אינטליגנטי פקד יתרונות האחד והיחיד של תאורה מסורתיים ומתאים LED המאפיינים של רעידת אדמה חזקה מאוד התחתית הפועלות בסביבה... אבל במשפחה קיימת רכבת תחתית ברשת, רק כמה שורות לשימוש תאורת LED, והשאר להשתמש מסורתי תאורה LED תאורה השוק התחתית פוטנציאלי יכול להיות מתואר די גדול.