אור ביי גבוהה LED פופולרית עבור יישומים מסחריים ותעשייתיים

קל ליישום מסחריים ותעשייתיים פופולרי LED גבוהה ביי

ביי אורות גבוהים הם הפתרון המושלם עבור מגוון רחב של מסחר, תעשייה, מחסן, מצבים למגורים, הביצועים תאורה מעולה.

באופן מסורתי תעשייתי תאורה, נורות LED המפרץ גבוהה שניתן להשתמש למגוון רחב של סביבות ו מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים כדי להתאים את הצרכים של כל סביבות.


בעוד האורות יכול לשמש ספורט מקורה או ימי כיף מרכזי, מפעל יחידות, סביבות מסחריות, מחסן המרות, הם גם לא פחות מתאימים למגוון רחב של שימושים תעשייתיים ומסחריים איפה הבעלים מחפשים פתרון בכספת, אנרגיה יעילה תאורה.


LED אורות המפרץ גבוהההם ייחודיים עקב יכולתם להיות מותקן 20 מטר ומעלה, אשר מציעה מגוון של הזדמנויות עבור מאפיינים עם תקרות גבוהות, התקנות מאתגר.


האורות המפרץ גבוהה מציעים תכונות יעילות גבוהה ויתרונות:


-מגוון רחב של תאורה דפוסי - LED מפרצים גבוהה ניתן להתקין מגוון של מעצבים כדי להתאים את הצרכים ואת הצרכים עיצוב תאורה של הנכס.


-יעילות אנרגיה גבוהה - האורות פועלים אנרגיה ביעילות ולספק 70% חיסכון שלך ביל אנרגיה מסורתיים. לאורך חיי הנורה, האור לספק חיסכון עצום בעלויות עבור נכסים מסחריים, להפיל את עלויות ההפעלה הכללית של העסק או תעשייה נכסים.


-מופחתת תחזוקה - כל תאורה גופי מגובים על-ידי הבטחה ודורשים כמעט אין צורך בתחזוקה על החיים של הנורה. צמצום תחזוקת אומר כי אין עלייה בטיחות עבור בעלי נכסים וצוותי תחזוקה מתן ניהול נכסים.


-חיים ארוכים - LED מפרצים גבוהה יש חיים החזוי של בין שעות 70,000 200,000 בהתבסס על הפלט, אשר יכול להיות 30 שנה עבור כל הנורה.


אם אתה צריך תאורה באיזור האחסון שלך ישר את ההאנגר למטוסים, מפרצים גבוהה LED מציעים תאורה טווח אפשרויות של לוחות תאורה לאורות בסגנון luminaire כדי לעמוד בדרישות תאורה המדויק שלך.


LED של הם בחירה פופולרית עבור מאפיינים הן למגורים ולמסחר כפי שהם מציעים איכות הסביבה וכסף ועוד אפשרויות תאורה מעולה עבור בעלי הבניין. האורות לעלות על גופי תאורה מסורתיים המשמשים מאפיינים מסחריים ותעשייתיים לרבות מטאל-הליד, פלורסנט, HID ואביזרי נתרן בלחץ גבוה.


אם אתה בונה מחפש את גופי תאורה מושלם עבור הנכס שלך מסחריים או תעשייתיים, אנו מציעים לך שלנו המחיר הסיטונאי, שירות מעולה.