מהי תאורת רחוב אינטליגנטי?

תאורת רחוב חכם צפוי להפוך פריצת דרך חשובה לבניית העיר חכם. העתידי אלחוטית WiFi, טעינה הערימה, נתוני ניטור, ניטור סביבתי, הפולנים ושדות אחרים, ניתן לסמוך על פנסי הרחוב ופלטפורמה שליטה חכמה כדי להשיג.


רחוב חכם אור הוא היישום של כוח מתקדם, יעיל ואמין קו המוביל ו- GPRS אלחוטית / טכנולוגיית תקשורת CDMA, כדי להשיג שליטה מרכזית מרחוק וניהול של הרחוב. המערכת כוללת את הפונקציות של כוונון אוטומטי של בהירות על פי זרימת התנועה, התאורה מרחוק שליטה, כיסוי הרשת האלחוטית, אזעקה פעילה אשמתו, תאורה כבל אבטחה, קריאת מונים מרחוק, פונקציות אחרות, יכול לחסוך במשאבי האנרגיה, לשפר את רמת ניהול תאורה ציבורית, השימוש של עלויות המערכת, פעולת ותחזוקה של תאורה חכמה כביש עירוני יופחת ב- 56% לשנה.


נתוני הלשכה לסטטיסטיקה הלאומית מראים כי משנת 2004 ועד 2014, מספר הדרכים העירוניות תאורה מ 10.5315 ל 2301.91 מיליון, לתעשיית התאורה דרך העיר כדי לשמור על מגמת התפתחות מהירה. בנוסף, בשנים האחרונות, Chinaand #39; s צריכת החשמל הכוללת של תאורה חשבונות עבור-14% מצריכת החשמל. בין אותם, דרך נוף תאורה חשבונות צריכת החשמל עבור-38% גופי תאורה צריכת החשמל, הופכת האזור הגדול ביותר של תאורה. צריכת אנרגיה גבוהה, בדרך כלל מבוססת על נתרן מנורות רחוב מסורתית בלאי גבוה, ואת נורות LED יכול להפחית את צריכת החשמל, האנרגיה הכוללת שמירת קצב יכול להגיע 50% או יותר. לאחר הטרנספורמציה חכם, אינטליגנטי LED אורות מקיפים לחיסכון באנרגיה הקצב צפוי להגיע 70%.


כמו בשנה שעברה, מספר Chinaand #39; s העיר אינטליגנטי הבנייה הגיע 386, החוכמה של העיר באמצעות המושג של תגליות בהדרגה לתוך שלב ההקמה מהותית. עם התאוצה של הבנייה של החוכמה של העיר, כמו גם לאינטרנט של הדברים, ענן מחשוב ועוד דור חדש של טכנולוגיית המידע בשימוש נרחב, אינטליגנטי בניה קלה רחוב ילווה ב התפתחות מהירה הזדמנויות. צפויה עד שנת 2020, Chinaand #39; s LED פנס הרחוב אינטליגנטי החדירה לשוק יגדל כ- 40%